BLOCKWISE SGA Twenty Channel Marker Band Swager

BLOCKWISE SGA Twenty Channel Marker Band Swager View Large Image
SGA

Model SGA Swaging Machine. Stroj pro střihání vhodný pro roztírání tenkostěnných radiopasných značkovacích pásů na plastové trubky. Konečný rozsah průměrů .010 "až .157". Při otáčení se průběžně otáčí. Mechanismus lisování nevyžaduje mazání vnějším mazivem. Uretanové válečky automaticky přivádějí a vracejí produkt přes trysku. Válce se mohou rychle pohybovat mezi pásy, aby se zkrátila doba cyklu. Rychlost posuvu a vzdálenosti jsou nastavitelné a lze je uložit jako "recepty". Snadné, intuitivní dotykové rozhraní operátora

Vlastnosti a specifikace:

  • Swaging Die: Stříkačky jsou vyráběny na míru tak, aby poskytovaly konečný průměrový průměr specifikovaný zákazníkem. Každá výplň vytváří pouze jeden průměrový průměr. Závory jsou na stroji snadno vyměněny. Není vyžadováno stínování.
  • Automatické podávání produktu: Uretanové válečky drží a přesunují výrobek přes trysku. Rychlost posuvu, vzdálenost podávání a udržovací tlak jsou nastavitelné a lze je uložit jako nastavení receptu. Na základě nastavení receptu se podavač rychle pohybuje mezi pásy, čímž výrazně zkracuje čas cyklu.
  • Rozsah konečného průměru: 0,010 "až 0,157"
  • Uzavírací frekvence: 100 Hz

 Dostupné možnosti:

  • Dopravník produktu: Automaticky přivádí produkty do swáje bez operátora. Výrobky musí být předem načteny operátorem do otvoru. Výrazně zvyšuje produktivitu práce. Vhodné pro výrobky o průměru od 0,020 "do 0,100". (Nákup této možnosti zahrnuje dva zásobníky.)
  • Další produktový přihrádka: Pro použití s ​​dopravníky výrobků; Každý zásobník obsahuje až 20 jednotek.
Clear All

Your Recently Viewed Products

Oops! Something went wrong there and we were unable to load the page you requested.

Sign Up