INDIUM Fluxpen NC-771 bezolovnaté bezoplachové tavidlo

INDIUM Fluxpen NC-771 bezolovnaté bezoplachové tavidlo View Large Image
Fluxpen NC-771

NC-771 je bez halogenů, s malým zbytkem, univerzální tekuté tavidlo, které prochází testem SIR ve stavu před tavením. Může být použito ve standardním rework nebo procesu pájení Sn / Pb nebo Pb-free. Kromě estetických výhod po přetavení nezanechýváva skoro žádné zbytky navíc nelepí. Díky tomu nezasahuje do testování soundou.

NC-771 je víceúčelový tavdilo, který může být použito v procesu SMT rework nebo téměř každé použití pájení, který vyžaduje přidání tekutého tavidla. Typické způsoby aplikace zahrnují tavidlo v peru, které umožňuje použít přesné množství tavidla do pájeného spoje. To může také být nasprejováno pro použití v selektivním pájení nebo dávkováno z lahve. Je třeba dbát na to, aby pájený spoj byl zcela namočen a aplikovat tavidlo pouze do oblastí, které budou vystaveny přetavení v peci a nebo jiného horkovzdušného nástroje. NC-771 je určen pro bezoplachové aplikace. Nicméně tavidlo může být odstraněnoy v případě potřeb s použitím běžně dostupného odstraňovač tavidel.

Pera s tavidlem Indium Corporation používají pružinou špiču aplikátoru pro řízené davkování idealního množství tavidla k pracovnímu povrchu. Uživatelsky přívětivý bodový aplikátor je ideální pro dotykové a lehké montážní práce. Pro použití stačí jednoduše stlačit hrot pera tavidla proti pracovní ploše.
Indium Corporation pera s tavidlem jsou dostupná ve verzi Pb-free a SnPb, bez oplachová nebo s oplacehm vodou.

Oops! Something went wrong there and we were unable to load the page you requested.

Sign Up