Dvoukanálový pájecí a opravný systém MFR-2200

Dvoukanálový pájecí a opravný systém MFR-2200 View Large Image
MFR-2220

MFR-2200 Pajecí a Opravný systém poskytuje vysoký výkon a flexibilní řešení pro pájení s vysokým objemem výroby vyžadující vysokou výkonnost, pro dotykové pájení a opravy součástek pro povrchovou montáž.Technologie SmartHeat®, která dynamicky dodává každému spoji potřebné množství energie a chrání tepelně citlivé komponenty a podložky proti poškození. Uživatelé mají díky technologii SmartHeat® jistotu vysoce citlivého a řízeného ohřevu.

MFR-2200 má dvojí výstupní kapacitu, která umožňuje uživateli zvolit provoz jednoho násadce nebo obou současně. Provoz jedné nebo dvou ruček lze snadno zvolit pomocí přepínače na čelním panelu. A co je nejdůležitější, MFR-2200 obsahuje dva samostatné napájecí zdroje. To znamená, že je k dispozici plný výkon pro každou ručku, která je v provozu.

Sada ruček zvyšující flexibilitu uživatele

MFR-2200 má tři různé ručky, které můžete použít. MFR-H1-SC ručka nabízí a široký rozsah pájecích a opravných kárdridží od Pájecích hroty pro jemné pájení, SMD odpajovací hroty a čistící nože.

Ručka MFR-H2-ST pro velkoobjemové pájení se vyznačuje vysokým výkonem a speciálně navrženými hroty. Další možností je ručka MFR-H4-TW s precizní pinzetou, která se dokonale hodí pro odstranění povrchových součástek od rezistorů 0201 až po 28mm dlouhé SOICs (malý-obrysový integrovaný obvod).

Klíčové vlastnosti a výhody

  • Technologie SmartHeat® poskytuje mimořádný výkon pro vysoce tepelně náročné aplikace.
  • Duální simultální výstup umožnuje používat jednu nebo obě ručky.
  • Umožňuje operátorovy použít obě ručky současně.
  • Každá z ruček může používat širokou paletu kartuší nebo hrotů pro maximální flexibilitu zvolených aplikací.
  • Tři různé ručky rozšiřují možnosti použítí pro pajení a opravu na jednom přístroji.
  • Ručky jsou ergonomické a tak operátorovi zajišťují bezpečné a pohodlné používání .

Oops! Something went wrong there and we were unable to load the page you requested.

Sign Up