TECHSPRAY Eco-Stencil čistič šablon na vodní bázi

TECHSPRAY Eco-Stencil čistič šablon na vodní bázi View Large Image
p-1572

Určeno pro ultrazvukové systémy a systémy s postřikem do vzduchu, čistič šablon Eco-Stencil AQ nabízí vynikající čistící výkon s mnohem nižšími dopady na životní prostředí. Účinně odstraňuje všechny typy pájecí pasty (např. Na bázi vody, RMA, čisté, bezolovnaté) a nevytvrzené lepidla ze šablon a chybně potištěných desek. Eco-Stencil AQ se zlepšuje, aby se snížilo pěnění v zařízeních s vysokým tlakem na šablony.
 
Když je vodní oplach součástí procesu čištění, Eco-Stencil AQ poskytuje úsporné a přitom silné čisticí řešení. Tento čistící prostředek založený na vodě používá nejnovější v ekologicky šetrných povrchově aktivních látkách k rozkládání past a lepidla.
 
Náhradní náplň pro polokvapalné a vodné čističe. Eco-Stencil AQ lze použít ve všech nejoblíbenějších čistících zařízeních: Vodní technologie, Austin America Technologies, SmartSonic, EMC Global a další. Eco-Stencil AQ pracuje se současnými filtračními metodami, které zajišťují dlouhou životnost lázně a minimalizují náklady na likvidaci.
 
Čistič šablon eco-stencil AQ byl testován a prokázán jako kompatibilní s každou částí šablony - od rámu, obrazovky a šablony až po lepidla, která ji spojují.
 
Eco-StencilCleaner je plně v souladu s požadavky CARB (California Air Resource Board). Je rovněž v souladu s evropskými iniciativami REACH (Registrace, hodnocení, povolení a omezení chemických látek) a WEEE (směrnice o elektrických a elektronických zařízeních). Neobsahuje omezené látky podle směrnice RoHS (Restriction of Hazardous Substances), látky SVHC (látky vzbuzující mimořádnou obavu) nebo halogenidy.

Funkce:

  • Nehořlavé
  • Rychle vyčistí pastu nebo nevytvrzené lepidlo
  • Účinný na všechny pájecí pasty: Olovo, bez olova, vodné, RMA a bezoplachové
  • Bezpečné pro šablony, chybné desky a čisticí prostředky
  • Biologicky odbouratelný
  • Nízká VOC, nulová GWP
  • Nepoškozuje ozonovou vrstvu
  • Bez halogenů

Oops! Something went wrong there and we were unable to load the page you requested.

Sign Up