USON Optima vT, konfigurovatelný měřič netěsností

USON Optima vT, konfigurovatelný měřič netěsností View Large Image
Opima vT

Optima vT nabízí špičkovou spolehlivost a pokročilé technologie testování úniku od společnosti Uson, v široce konfigurovatelném a univerzální ballení. Komplexní uživatelské rozhraní Vám dává kontrolu a informace přímo do vašich rukou přes velký a jasný displej s dotykovou obrazovkou.

Tato druhá generace testovací řídicí jednotky nabízí bezkonkurenční flexibilitu v jednom zkušebním kanálu. TCU2 umožňuje až čtyři senzory s vysokým rozlišením dostupnými různých tlakových konfiguracích dle přání zákazníka.

Díky možnosti výběru jednoho nebo dvou zkušebních kanálů, volitelného příslušenství, široké škály typů testů a vlastní pneumatiky je Optima vT novým levelem v možnostech testování úniku. Pro náročné aplikace, zvolte  vysokotlaké průtokové ventily pro rychlé plnění větších objemů nebo zvolte proprietární snímač diferenčního tlaku USON pro maximální citlivost a opakovatelnost testů. Dokonce je možné použít dva kanály k testování dvou dutiny nebo částí současně ke snížení doby jednoho cyklu. S Optima VT velíte Vy.

Oops! Something went wrong there and we were unable to load the page you requested.

Sign Up