USON Raptor, měřič netěsností poklesem tlaku

USON Raptor, měřič netěsností poklesem tlaku View Large Image
Raptor

Tester Raptor se může zdát jako jednoduchý přístroj. Ono to dokonce zní jednoduše: jednokanálový měřič úniku. Právě na tomto webu, najdete mimořádně všestranný, vysoce konfigurovatelný meřič úniku, nejlepší technologie v tomto odvětví, které pomohly snížit závadovost i zvýšit efektivitu pro širokou škálu výrobců produktů po celém světě.

Nadřazenost jednokanálu to je Uson měřič netěsností. Toto spojení znamená, že má 50 let zkušeností, inovací a pokrokové inženýrství do nejzákladnější strojů. Má malé rozměry pro pohodlí, ale dělá obrovský dojem.

Raptor zahrnuje aktualizaci našich základních testů pneumatiky. Tato verze má odolné provedení,dlouhou životnost pneumatického bloku pomáhá snížit celkové náklady na Raptor při zachování délky života 50000000 cyklú.

Snadné rozhraní s inteligentní vizuální kontrolou

Raptor používá procesor ARM a unixový operační systém s rozhraním a barevnou dotykovou obrazovkou. Obrazovka poskytuje uživateli intuitivní ikony zobrazující informace o spuštění programu pro:

  • Měřicí cyklus kroky odpočítávání
  • Tlakově časové schéma
  • Skutečné výsledky kroků
  • Připojení výstupy
  • Současné tlakové zkouškyRaptor aplikace je dostupná pro Google Android (TM) a Apple iOS (TM) chytré telefony a tablety. S jeho inteligentním revolučním rozhraní a technologii Bluetooth, Raptor nastavuje nový standard, podle kterého se budou měřit všechny budoucí testery, což je poslední v dlouhé řadě  prvenství společnosti Uson.


Prvenství testerů Uson pokračuje díky technologii Uson App a Bluetooth. Nejen to vám umožní rychle a snadno nastavit a naladit meřič netěsností Raptor, a díky tomu můžete sledovat svou činnost, aniž by museli stát nad ním nebo osobou, která přístorj obsluhuje.

Clear All

Your Recently Viewed Products

Oops! Something went wrong there and we were unable to load the page you requested.

Sign Up