AMPER SHOW 2019

AMPER SHOW 2019

AMPER SHOW 2019

19.-22.března na Brněnském výstavišti

mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a bezpečnostních technologií.

Navštivte nás v pavilonu F 2.04

V průběhu veletrhu budou na našem stánku přítomni odborníci ze zastoupených firem: Nikon, Europlacer, Metcal a Indium.

Nikon Metrology je výrobcem  rentgenů a přístrojů pro CT inspekci, na našem stánku vystavujeme XTV-160 inspekční systém určený pro kontrolu PCB.

  • XT V 160 je speciálně navržen pro použití ve výrobních linkách a laboratořích pro kontrolu vad. Pomocí přesného joysticku lze ovládat manipulátor se vzorkem v 5 osách. Real-time X-ray umožňuje intuitivně procházet složité plošné spoje a elektronické součástky a díky tomu snáze odhalit vady. V automatizovaném režimu mohou být vzorky kontrolovány v modulu s nejvyšší propustností.
Metcal zde ukáže pájecí systém „CV Connection Validation“
  • Patentovaný pájecí systém CV-5210 Connection Validation ™ je dalším významným krokem v evoluci řízení pájecích procesů. CV je světově první pájecí stanice, která je schopna zhodnotit kvalitu pájeného spoje pomocí výpočtu formace intermetalické sloučeniny a v reálném čase poskytnout obsluze zpětnou vazbu přes integrovaný LED kroužek v rukojeti.

Společnost Europlacer navrhuje a vyrábí komplexní řadu vysoce flexibilních zařízení SMT pick and place pro globální elektronický průmysl

  • iineo je multifunkční platforma SMT Pick and Place s nejvyšší úrovní flexibility a počtu podavačů v průmyslu. Je široce konfigurovatelná bez nutnosti kompromisů ohledně počtu podavačů, rychlosti umístění nebo možnosti komponent.

Indium Corporation je přední dodavatel materiálů na poli globální výroby elektroniky, polovodičů, termo folií a solárních panelů.

  • Portfolio produktů zahrnuje pájky, tavidla, materiály pro tepelné rozhraní

Pro další informace o výše uvedených produktech nás neváhejte navštívit v pavilonu F 2.04, nebo nám zavolejte na číslo +420 547 228 437.

Sign Up